Jak rezervovat zájezd

JAK REZERVOVAT ZÁJEZD

 

 

Jak rezervovat?

Pomocí „Vyhledávaní“ si vyhledejte zájezd, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Klikněte na Vámi požadovaný termín a vyplňte formulář a odešlete. Naši pracovníci Vás budou kontaktovat do 48 hodin a dořeší společně dořešíme Vaši dovolenou. Rovněž nás můžete kontaktovat emailem nebo telefonicky. Upozorňujeme, že tato rezervace je nezávazná.

 

V případě, že Vámi vybraný termín bude již obsazen, pokusíme se Vám nabídnout jiný termín nebo jiné ubytování. Po domluvě Vám zašleme cestovní smlouvu s vyplněnou kalkulací. Do smlouvy doplníte údaje všech účastníků zájezdu a pošlete nám ji podepsanou zpět. Na základě takto podepsané smlouvy vystavíme fakturu. Vaše rezervace má platnost 3 dny, v případě zájezdu LastMinute 24 hod, během této doby je nutné uhradit požadované platby. V případě neuhrazeni plateb v požadovaném termínu Vaše rezervace propadne.

 

Platba

Platby je možné provést několika způsoby:

  1. První a nejrychlejší je vložení peněz přímo na náš účet (ideální pro platby zájezdů LastMinute)
  2. Platba převodem na účet (platební údaje Vám zašleme emailem)
  3. Po dohodě platba v hotovosti naší centrále ve Zlíně.

 

Před odjzdem

Pokud bychom platbu neobdrželi, budeme Vás kontaktovat s informaci o případném stornu rezervace Po uhrazení celé ceny zájezdu obdržíte pokyny k odjezdu i s voucherem na ubytování, ať už poštou, emailem, a to nejpozději 7 dnů před odjezdem.

Vytvářím objednávku...