CK Aleš Kučera

ID: 1009874

Jaz Grand Marsa ****

Termín: 30.06. (Čt) - 03.07. (Ne) 2022

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: All inclusive

Cena: 16 590 Kč

Poloha
Hotel Jaz Grand Marsa leží přímo u pláže v blízkosti korálového útesu vzdálen 6 km od letiště. V resortu je 396 pokojů. Centrum města Port Ghalib cca 3 km. Naše mínění: Jaz Grand Marsa je kvalitní hotel pod záštitou oblíbeného řetězce JAZ uspokojí i náročnější klienty. Při vstupu do moře mohou být korály (doporučujeme obuv). Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 3 restaurace a la carte (za poplatek, rezervace nutná), bar, snack bar, konferenční místnost, obchody, 2 bazény, 1 dětský bazén, děské hřistě, miniklub, lekárna, bankomat, tenisový kurt, shisha bar. Pro děti: Dětský bazén, dětská postýlka zdarma (na vyžádaní), dětský klub, dětské hřistě, animace. Wellnes - SPA: Za poplatek: sauna, parní lázně, masáž, salon krásy. Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, TV/sat, telefon, set na přípravu kávy a čaje, minibar (za poplatek), trezor zdarma, balkon nebo terasa. Stravování: All inclusive: The Space" hlavní restaurace: 7.00-10.00 snídaně formou studeného i teplého bufetu, 13.00-15.00 oběd formou mezinárodního bufetu, ovoce, 19.00-22.00 večeře formou bohatého bufetu se širokým výběrem čerstvých salátů, hlavních jídel, ovoce a dezertů. U snídaně filtrovaná káva, čaj, nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, víno, pivo a alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj "Zeit Zaitoun á la carte restaurace - středomořská kuchyně, možnost využít 1 krát za pobyt "Plateau" plážová restaurace - pozdní snídaně a odpolední snack "Club House" lobby bar - nealkoholické nápoje, pivo a alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané) "Aquesta" bar u bazénu: pozdní snídaně, odpolední snack, nealkoholické nápoje, pivo a alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané) láhev vody na pokoji zdarma každý den. láž: Dlouhá písečná pláž se vstupem přes molo, lehátka a slunečníky zdarma.  Sport a zábava: Denní i večerní animační program, večerní vystoupení. Zdarma: fitness, stolní tenis, boccia, šipky, biliár.  Za poplatek: tenis, potápění, vodní sporty na pláži.   Internet: Wi-fi  za poplatek v lobby i na pokojích.
Vybavení
 Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 3 restaurace a la carte (za poplatek, rezervace nutná), bar, snack bar, konferenční místnost, obchody, 2 bazény, 1 dětský bazén, děské hřistě, miniklub, lekárna, bankomat, tenisový kurt, shisha bar. Pro děti: Dětský bazén, dětská postýlka zdarma (na vyžádaní), dětský klub, dětské hřistě, animace. Wellnes - SPA: Za poplatek: sauna, parní lázně, masáž, salon krásy. Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, TV/sat, telefon, set na přípravu kávy a čaje, minibar (za poplatek), trezor zdarma, balkon nebo terasa. Stravování: All inclusive: The Space" hlavní restaurace: 7.00-10.00 snídaně formou studeného i teplého bufetu, 13.00-15.00 oběd formou mezinárodního bufetu, ovoce, 19.00-22.00 večeře formou bohatého bufetu se širokým výběrem čerstvých salátů, hlavních jídel, ovoce a dezertů. U snídaně filtrovaná káva, čaj, nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, víno, pivo a alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj "Zeit Zaitoun á la carte restaurace - středomořská kuchyně, možnost využít 1 krát za pobyt "Plateau" plážová restaurace - pozdní snídaně a odpolední snack "Club House" lobby bar - nealkoholické nápoje, pivo a alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané) "Aquesta" bar u bazénu: pozdní snídaně, odpolední snack, nealkoholické nápoje, pivo a alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané) láhev vody na pokoji zdarma každý den. Pláž: Dlouhá písečná pláž se vstupem přes molo, lehátka a slunečníky zdarma.  Sport a zábava: Denní i večerní animační program, večerní vystoupení. Zdarma: fitness, stolní tenis, boccia, šipky, biliár.  Za poplatek: tenis, potápění, vodní sporty na pláži.   Internet: Wi-fi  za poplatek v lobby i na pokojích.
Ubytování
 Klimatizace, koupelna s WC, fén, TV/sat, telefon, set na přípravu kávy a čaje, minibar (za poplatek), trezor zdarma, balkon nebo terasa. Stravování: All inclusive: The Space" hlavní restaurace: 7.00-10.00 snídaně formou studeného i teplého bufetu, 13.00-15.00 oběd formou mezinárodního bufetu, ovoce, 19.00-22.00 večeře formou bohatého bufetu se širokým výběrem čerstvých salátů, hlavních jídel, ovoce a dezertů. U snídaně filtrovaná káva, čaj, nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, víno, pivo a alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj "Zeit Zaitoun á la carte restaurace - středomořská kuchyně, možnost využít 1 krát za pobyt "Plateau" plážová restaurace - pozdní snídaně a odpolední snack "Club House" lobby bar - nealkoholické nápoje, pivo a alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané) "Aquesta" bar u bazénu: pozdní snídaně, odpolední snack, nealkoholické nápoje, pivo a alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané) láhev vody na pokoji zdarma každý den. Pláž: Dlouhá písečná pláž se vstupem přes molo, lehátka a slunečníky zdarma.  Sport a zábava: Denní i večerní animační program, večerní vystoupení. Zdarma: fitness, stolní tenis, boccia, šipky, biliár.  Za poplatek: tenis, potápění, vodní sporty na pláži.   Internet: Wi-fi  za poplatek v lobby i na pokojích.
Stravování
All inclusive: The Space" hlavní restaurace: 7.00-10.00 snídaně formou studeného i teplého bufetu, 13.00-15.00 oběd formou mezinárodního bufetu, ovoce, 19.00-22.00 večeře formou bohatého bufetu se širokým výběrem čerstvých salátů, hlavních jídel, ovoce a dezertů. U snídaně filtrovaná káva, čaj, nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, víno, pivo a alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj "Zeit Zaitoun á la carte restaurace - středomořská kuchyně, možnost využít 1 krát za pobyt "Plateau" plážová restaurace - pozdní snídaně a odpolední snack "Club House" lobby bar - nealkoholické nápoje, pivo a alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané) "Aquesta" bar u bazénu: pozdní snídaně, odpolední snack, nealkoholické nápoje, pivo a alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané) láhev vody na pokoji zdarma každý den. Pláž: Dlouhá písečná pláž se vstupem přes molo, lehátka a slunečníky zdarma.  Sport a zábava: Denní i večerní animační program, večerní vystoupení. Zdarma: fitness, stolní tenis, boccia, šipky, biliár.  Za poplatek: tenis, potápění, vodní sporty na pláži.   Internet: Wi-fi  za poplatek v lobby i na pokojích.
Pláž
 Dlouhá písečná pláž se vstupem přes molo, lehátka a slunečníky zdarma.  Sport a zábava: Denní i večerní animační program, večerní vystoupení. Zdarma: fitness, stolní tenis, boccia, šipky, biliár.  Za poplatek: tenis, potápění, vodní sporty na pláži.   Internet: Wi-fi  za poplatek v lobby i na pokojích.
Sport a zábava
 Denní i večerní animační program, večerní vystoupení. Zdarma: fitness, stolní tenis, boccia, šipky, biliár.  Za poplatek: tenis, potápění, vodní sporty na pláži.   Internet: Wi-fi  za poplatek v lobby i na pokojích.
Popis zajezdu
Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (nebo jiného letiště) do Marsa Alam, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - den do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Marsa Alam, let na trase do Prahy (nebo na jiné letiště).
Let tam 01:00 - 05:45, let zpět 06:30 - 11:10, společnost Travel Service. Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: Zpáteční letenku do Marsy Alam, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, transfer letiště - hotel - letiště, asistence partnerské CK, pojištění CK proti úpadku, anglicky hovořícího delegáta.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby, vízum.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
26.06. (Ne) - 03.07. (Ne) 2022 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
All inclusive
Letecky/Praha
-Last minute23 090 Kč
Vybrat termín
26.06. (Ne) - 06.07. (St) 2022 - 11 dní, 10 nocí
Dospělá osoba
All inclusive
Letecky/Praha
-Last minute27 990 Kč
Vybrat termín
26.06. (Ne) - 07.07. (Čt) 2022 - 12 dní, 11 nocí
Dospělá osoba
All inclusive
Letecky/Praha
-Last minute29 590 Kč
Vybrat termín
26.06. (Ne) - 10.07. (Ne) 2022 - 15 dní, 14 nocí
Dospělá osoba
All inclusive
Letecky/Praha
-Last minute34 390 Kč
Vybrat termín
27.06. (Po) - 04.07. (Po) 2022 - 8 dní, 7 nocí
Dospělá osoba
All inclusive
Letecky/Praha
-Last minute23 090 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměEgypt
MístoMarsa Alam
HotelJaz Grand Marsa
Dospělá osoba
Termín30.06.2022 - 03.07.2022
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Vytvářím objednávku...